Polerowanie Samochodu


Czym jest polerowanie?

Dzięki polerowaniu lakieru jesteśmy w stanie usunąć większość jego wad takich jak: koliste zarysowania po myjniach, rysy, otarcia, osady z kamienia po wodzie, czy utlenioną warstwę wierzchnią od promieni UV. Efekt jest zależny zarówno od twardości lakieru jak i jego stanu. Po przeprowadzeniu dokładnej inspekcji auta ustalamy z klientem jego potrzeby oraz ostateczną cenę.

Polerowanie, korekta lakieru to jeden z najpopularniejszych i najbardziej zjawiskowych zabiegów wykonywanych w świecie detailingu. Jest to jedna z naszych specjalizacji. Polerujemy na najwyższym poziomie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Używamy do tego celu tylko nowoczesnych środków, które pozwalają osiągnąć najlepszy możliwy efekt i jednocześnie jest to w 100% bezpieczne dla lakieru.

Dzięki polerowaniu jesteśmy w stanie usunąć większość jego wad takich jak: koliste zarysowania po myjniach, rysy, otarcia, osady z kamienia po wodzie, czy utlenioną warstwę wierzchnią od promieni UV. Lakier odzyskuje swój fabryczny blask, ożywia się kolor, a auto zaczyna prezentować się jak świeżo po wyjeździe z salonu, nawet pomimo upływu wielu lat. Polecamy wykonanie tego zabiegu dla każdego używanego samochodu, a w szczególności mytego na myjniach automatycznych, czy traktowanych szczotkami.

Należy wspomnieć, że efekty naszego zabiegu są trwałe, a następnym krokiem jest już tylko finalne zabezpieczenie w postaci powłoki ceramicznej lub wosku.

Co oferujemy?


JEDNOETAPOWE POLEROWANIE LAKIERU (TZW. ONE STEP)

Polega na usunięciu mikrozarysowań, osadów z kamienia po twardej wodze, czy hologramów, pozostałości po myjniach. Przywraca połysk nawet podniszczonym lakierom, a w przypadku lakieru w lepszym stanie, auto wygląda prawie jak po wyjeździe z salonu.

DWUETAPOWE POLEROWANIE LAKIERU

Polega na usunięciu poza mikrozarysowaniami również ok 80% głębszych zarysowań. Po polerowaniu dwuetapowym lakiery zniszczone wyglądają prawie jak nowe. Jest to najbardziej optymalna usługa tego typu – cena/jakość.

WIELOETAPOWA, PEŁNA KOREKTA LAKIERU

Polega na usunięciu niemalże 100% wszelkich zarysowań. Przy pełnej korekcie również zostaje usunięta niejedna bardzo głęboka rysa do tzw. „białego”, którą czuć wręcz pod paznokciem. Auto po wykonaniu usługi wyjeżdża z nieskazitelnym lakierem, przygotowanym pod aplikację powłoki ceramicznej.


phone

Zadzwoń do nas!

marker

Adres

ul. Kotwiczna 9,
70-673 Szczecin

clock

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 10-18
Sob.: Indywidualnie ustalane z klientem