Polerowanie


Zapoznaj się z naszą ofertą


zainteresowany? zadzwoń!


Jednoetapowe polerowanie lakieru (tzw. one step)

Polega na usunięciu mikrozarysowań, osadów z kamienia po twardej wodze, czy hologramów, pozostałości po myjniach. Jest to najbardziej optymalna usługa tego typu – cena/jakość. Przywraca połysk nawet mocno podniszczonym lakierom, a w przypadku lakieru w lepszym stanie, auto wygląda prawie jak po wyjeździe z salonu.


Dwuetapowe polerowanie lakieru

Polega na usunięciu poza mikrozarysowaniami również ok 80% głębszych zarysowań. Po polerowaniu dwuetapowym lakiery zniszczone wyglądają prawie jak nowe.


Wieloetapowa, pełna korekta lakieru

Polega na usunięciu niemalże 100% wszelkich zarysowań. Przy pełnej korekcie również zostaje usunięta niejedna bardzo głęboka rysa do tzw. „białego”, którą czuć wręcz pod paznokciem. Auto po wykonaniu usługi wyjeżdża z nieskazitelnym lakierem, przygotowanym pod aplikację powłoki ceramicznej.


Polerowanie kloszy lamp

Wykonujemy usługę na najwyższym możliwym poziomie. Klosze po polerowaniu wyglądają jak nowe, bez najmniejszych niedopolerowań po papierze ściernym, lampy są w 100% przejrzyste i szkliste, co dodatkowo w przypadku zmatowiałych lamp wpływa na jakość oświetlenia jezdni, a co za tym idzie bezpieczeństwo podróży. Po polerowaniu lamp zabezpieczamy je woskiem bądź powłoką ceramiczną.


Polerowanie pozostałych elementów

Wykonujemy również polerowanie wydechów, chromów, czy elementów lakierowanych wewnątrz autphone

Zadzwoń do nas!

marker

Adres

ul. Kotwiczna 9,
70-673 Szczecin

clock

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 10-18
Sob.: Indywidualnie ustalane z klientem