Polerowanie


Zapoznaj się z naszą ofertą


zainteresowany? zadzwoń!


Jednoetapowe polerowanie lakieru (tzw. one step)

Polega na usunięciu mikrozarysowań, osadów z kamienia po twardej wodze, czy hologramów, pozostałości po myjniach. Jest to najbardziej optymalna usługa tego typu – cena/jakość. Przywraca połysk nawet mocno podniszczonym lakierom, a w przypadku lakieru w lepszym stanie, auto wygląda prawie jak po wyjeździe z salonu.


Dwuetapowe polerowanie lakieru

Polega na usunięciu poza mikrozarysowaniami również ok 80% głębszych zarysowań. Po polerowaniu dwuetapowym lakiery zniszczone wyglądają prawie jak nowe.


Wieloetapowa, pełna korekta lakieru

Polega na usunięciu niemalże 100% wszelkich zarysowań. Przy pełnej korekcie również zostaje usunięta niejedna bardzo głęboka rysa do tzw. „białego”, którą czuć wręcz pod paznokciem. Auto po wykonaniu usługi wyjeżdża z nieskazitelnym lakierem, przygotowanym pod aplikację powłoki ceramicznej.


Polerowanie kloszy lamp

Wykonujemy usługę na najwyższym możliwym poziomie. Klosze po polerowaniu wyglądają jak nowe, bez najmniejszych niedopolerowań po papierze ściernym, lampy są w 100% przejrzyste i szkliste, co dodatkowo w przypadku zmatowiałych lamp wpływa na jakość oświetlenia jezdni, a co za tym idzie bezpieczeństwo podróży. Po polerowaniu lamp zabezpieczamy je woskiem bądź powłoką ceramiczną.


Polerowanie pozostałych elementów

Wykonujemy również polerowanie wydechów, chromów, czy elementów lakierowanych wewnątrz aut


* podane ceny są cenami brutto


phone

Zadzwoń do nas!

marker

Adres

ul. Kotwiczna 9,
70-673 Szczecin

ul. Mickiewicza 10a,
72-200 Nowogard

clock

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 09:00 - 17:00
Sob.: Indywidualnie ustalane z klientem